CESTOVNÍ AGENTURA

Cestovní agentura - nabídka pro dovolenou u moře

Miluji moře, slunce a relaxaci v místech, kde lze strávit skutečně příjemnou dovolenou. Hledáte-li něco takévého, dovolte mi nabídnout zkušenosti a servis, který vás na tato místa přenese.

 

V cestovním ruchu se pohybuji již od roku 1976. Začínala jsem v tehdy největší cestovní kanceláři Čedok, poté jsem pracovala spoustu let v Autoturistu. Po revoluci jsem pomohla vybudovat pro bývalé ČSAD Beroun úplně novou cestovní kancelář Tourbus a stala jsem se její ředitelkou.

V roce 1995 jsem se osamostatnila a udělala jsem si živnostenský list (s koncesí) na provozování své vlastní cestovní kanceláře INFO TOUR (nyní agentury). Dlouhodobě se věnuji také průvodcovské činnosti – především v zemích, kde se mluví francouzsky a italsky. Měla jsem např. příležitost více než 100x objevovat krásy Paříže, kam se jako průvodce stále ráda vracím. V případě vašeho zájmu připravím a provedu cestu do této kouzelné metropole. Stačí jen projevit své přání ……

 

Jsem ráda, že vám mohu nabídnout i pobytové zájezdy na jeden z nejkrásnějších ostrovů Středomoří – na italský termální ostrov Ischia. Atmosféra pravé Itálie příjemně zasazená do věčně zeleného ostrova, doplněná o léčivé účinky termálních pramenů a ozdobená krásnými písečnými plážemi a průzračným mořem – to je nejen pro mě ideální destinace pro letní dovolenou.

Osobně ostrov a ubytovací kapacity znám. Jezdím tam již téměř 30 let. Majitelé obou ubytovacích zařízení jsou již 30 let našimi rodinnými přáteli a pro mé klienty udělají doslova vše, co jim na očích vidí. Nabízím tedy opravdu ověřenou kvalitu. Z vlastní zkušenosti vím, že kdo jednou Ischii navštíví, pravidelně se tam vrací.

 

Proto i vy přijměte mé pozvání na tento kouzelný ostrov a prohlédněte si moji nabídku.