HOTEL BELVEDERE

HOTEL BELVEDERE

Tento velmi příjemný tříhvězdičkový hotel leží v klidném prostředí mezi městečky Panza a Sant´Angelo. Asi tak 15 minut chůze od hotelu z prudkého kopce (cca 800 m + 200 schodů) se nachází nejznámější a nejvyhledávanější kamenitá vulkanická pláž Sorgeto, kde přímo v moři vyvěrají horké termální prameny o teplotě 80 stupňů Celsia.

 

Nejbližší písečná pláž je vzdálená zhruba 30 minut pěšky nebo 10 minut místním autobusem (zastávka je přímo u hlavní silnice nad hotelem).

 

Hotel se vyznačuje opravdu kvalitními službami a vynikající italskou kuchyní.

Majitelem hotelu je velice příjemný a milý pan Salvatore, který ovládá hned několik světových jazyků a udělá pro vás opravdu všechno, o co požádáte.

Kapacita hotelu je 26 komfortních pokojů s vlastním sociálním zařízením, TV, minibarem, telefonem.

Stravování je formou polopenze – snídaně rozšířené kontinentální formou švédského bufetu, večeře jsou servírované, výběr ze tří menu.

Součástí hotelu je menší venkovní minerální bazén s vířivkou, terasa s lehátky a slunečníky s výhledem na moře, velký venkovní termální bazén s jeskyní, lehátky a slunečníky, bar, společenská místnost s TV, připojení WiFi zdarma v prostorách recepce, parkoviště.

Do hotelu pravidelně dochází masér – masáže je možno si objednat za příplatek na recepci.

Majitel hotelu vám také zajistí odvoz mikrobusem do nejbližších termálních lázní Tropical (v kouzelném městečku Sant´Angelo) a nabídne vám slevněné vstupenky do areálu lázní. Návštěvu lázní opravdu doporučuji.

 

Další inspirace vč. fotografií najdete přímo na stránkách hotelu Belvedere:

www.hotelbelvedereischia.it