JARMARKY, FARMÁŘSKÉ TRHY A KULTURNÍ PROGRAMY NA KLÍČ

JARMARKY, FARMÁŘSKÉ TRHY        A KULTURNÍ PROGRAMY NA KLÍČ

Vztah ke kultuře, schopnost připravit a promyslet velkou akci, která osloví, pobaví a je úspěšná, v tom všem nacházím radost a možnost uplatnění. Zejména zkušenosti přímo z realizací takových projektů jsou tím nejdůležitějším vkladem, jenž mohu nabídnout také vám …..

 

Pořádání jarmarků a farmářských trhů včetně doprovodného kulturního programu mě provází už více než 10 let. Je to náročná organizační práce, ale odměnou je vždy úspěšná akce, která těší vystavovatele a prodejce, stejně jako návštěvníky.

 

V letech 2007-2012 jsem zajišťovala v rámci své pracovní činnosti na Městském úřadě v Kroměříži různé kulturní akce, především právě jarmarky lidových řemesel a farmářské trhy pro město Kroměříž.

 

Kromě toho jsem zajišťovala stánkaře pro Florii Kroměříž, organizovala jsem farmářské trhy a jarmarky v Hulíně, pořádala jsem velké zahrádkářské prodejní akce Zahrada Přerov.

 

V současné době stále externě pracuji pro město Kroměříž, kde každoročně organizuji několik řemeslných jarmarků. Ve své počítačové databázi mám cca 2.300 kontaktů na lidové řemeslníky v různých oborech činnosti vč. stánkařů s občerstvením. Díky této rozsáhlé databázi mohu uspořádat jarmarky či farmářské trhy dle konkrétních požadavků vč. doprovodného kulturního programu.

 

Akce v Kroměříži v roce 2020:

 

22. 2. 2020                   Masopustní jarmark

16. 5. 2020                   Hanácký den

11. 11. 2020                  Svatomartinské hodování

26. - 27.11.2020            Vánoční jarmark (rozsvěcení vánočního stromku)

O přihlášky a další podrobnosti si napište na moji mailovou adresu: rajli@email.cz

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now